De club

Wij zijn een jonge, familiale tennisclub met als thuisbasis de tennisterreinen van de Zwarte Hond (Heikantstraat in Kalmthout). Op KTC kan je tennissen op 4 gravel terreinen gedurende het zomerseizoen en heel het jaar door op ons all-weather terrein.

Het bestuur

  • Voorzitter

    Peter Cosyns

    Contact

    peter@ktc.be

    mail Peter
  • Secretariaat & leden

    Agnes Veldhuyzen

    Contact

    agnes@ktc.be

    mail Agnes
  • jeugd coördinator

    Tom Vlietinck

    Contact

    tom@ktc.be

    mail Tom
  • Communicatie

    Lies Uitdenhouwen

    Contact

    lies@ktc.be

    mail Lies
  • Penning
    meester

    Didy Breugelmans

    Contact

    didy@ktc.be

    mail Didy
  • jeugd comité

    Christiaan Van Oevelen

    Contact

    christiaan@ktc.be

    mail Christiaan

CLUBKLEDIJ KTC 2019

De clubkledij is van het merk Erima, meer bepaald de reeks Teamline Razor 2.0 in de kleur curaçao/ zwart. De kledij wordt bedrukt met het logo van KTC op de voorzijde.De bestellingen lopen via Sterkens Sport die onze club een mooie korting geeft van 30%. Deze kledinglijn is bovendien gegarandeerd verkrijgbaar tot eind 2019.
Downloadhet bestelformulier