Locatie

De tennisvelden van KTC maken deel uit van hetgemeentelijk sportcomplex 'De Zwarte Hond'.

Adres: Heikantstraat 169 - 2920 Kalmthout

De velden

Op onze club zijn er zes tennisvelden:

  • 4 gravelvelden
  • 1 kunstgrasveld
  • 1 midiveldje

Huisregels

We verwachten van onze leden dat ze ons huishoudelijk reglement kennen en naleven.

We vragen aan alle spelers om:

  • De velden enkel te betreden met tennisschoenen
  • Na elke spelbeurt te vegen.
  • Alle vuilnis in de vuilbak en niet op de velden achter te laten.
  • Respect te hebben voor alle materiaal op en rond de velden.
  • Sportiviteit tegenover tegenspelers en supporters.

Lesgevers


Wil je tennislessen volgen, contacteer dan een van de gediplomeerde lesgevers van onze club:

  • Frank Dilliën (B-4/6 (85ptn): 0475 86 76 88
  • Jonas Hemgenbergs B-15 (90 ptn): 0479 39 02 32

Clubkledij


Wie dat wenst, kan tenniskledij met het logo van de club aankopen tegen scherpe prijzen. Er zijn t-shirts, polo's, hoodies en trainingsvesten.

Bestellen doe je bij Sterkens Sport in Nieuwmoer met het bestelformulier dat je hier kan downloaden:

Bestelformulier clubkledij KTC

    Het bestuur

    Voorzitter

    Peter Cosyns

    peter@ktc.be

    contacteer

    Penningmeester

    Didy Breugelmans

    didy@ktc.be

    contacteer

    Jeugdcoördinator

    Tom Vlietinck

    tom@ktc.be

    Contacteer

    PR en evenementen

    Lies Uitdenhouwen

    lies@ktc.be

    contacteer

    Secretariaat

    Agnes Veldhuyzen

    agnes@ktc.be

    contacteer

    Jeugdmedewerker

    Christiaan Van Oevelen

    christiaan@ktc.be

    Contacteer