De club

Wij zijn een jonge, familiale tennisclub met als thuisbasis de tennisterreinen van de Zwarte Hond (Heikantstraat 169 in Kalmthout). Op KTC kan je tennissen op 4 gravel terreinen gedurende het zomerseizoen en heel het jaar door op ons all-weather terrein.
Contacteer ons

Het bestuur

  • Voorzitter

    Peter Cosyns

    Contact

    peter@ktc.be

    mail Peter
  • Secretariaat & leden

    Agnes Veldhuyzen

    Contact

    agnes@ktc.be

    mail Agnes
  • jeugdcoördinator jeugdcomité

    Tom Vlietinck

    Contact

    tom@ktc.be

    mail Tom
  • Communicatie

    Lies Uitdenhouwen

    Contact

    lies@ktc.be

    mail Lies
  • Penning-
    meester

    Didy Breugelmans

    Contact

    didy@ktc.be

    mail Didy

Tennisleraars

  • Jonas Hemgenbergs

    90pt

    Contact

    jonas@ktc.be
    tel: 0479390232

    mail Jonas
  • Frank Dilliën

    85pt

    Contact


    tel: 0475867688


  • Seppe van Kerpel

    45pt

    Contact


    tel: 03 666 77 89


CLUBKLEDIJ KTC 2019

De clubkledij is van het merk Erima, meer bepaald de reeks Teamline Razor 2.0 in de kleur curaçao/ zwart. De kledij wordt bedrukt met het logo van KTC op de voorzijde.De bestellingen lopen via Sterkens Sport die onze club een mooie korting geeft van 30%. Deze kledinglijn is bovendien gegarandeerd verkrijgbaar tot eind 2019.
Downloadhet bestelformulier